Firma stolarska WIKA
Lanckorona 663 (Kopań)
www.meblewika.pl
telefon: 604 619 326
fax: 33 8763 579
mail:
CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?
Specjalizujemy się w produkcji mebli do kuchni, salonu, jadalni, restauracji.
Produkujemy najwyższej jakości stoły, ławy i krzesła. Doświadczenie w zakresie produkcji mebli pozwoliło nam dostrzec jak ważnym czynnikiem jest wysoka jakość produktów. Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj współpracy.
Oferujemy do sprzedaży zarówno produkt gotowy dla indywidualnych klientów i firm, a także półprodukty tzn. krzesła i stoły w stanie surowym.

Tworzymy meble na wymiar i życzenie klienta. Nasz katalog prezentuje możliwości jakimi możemy sie poszczycić. Jeżeli są Państwo zainteresowaniu naszą ofertą zapraszamy do na salonu.
Na życzenie klienta tworzymy wizualizacje wybranego zestawu mebli.
Więcej
WSPÓŁPRACA

Zapraszamy wszystkie osoby prywatne, firmy oraz sklepy zainteresowane współpracą z naszą firmą. Dysponujemy ciekawymi i zachęcającymi ofertami cenowymi.


Szczególnie ciekawą ofertę mamy do zaoferowania architektom i projektantom. Dysponujemy bogatym asortymentem oraz doświadczeniem w montażu mebli, dzięki czemu z łatwością i odpowiedzialnością możemy realizować najbardziej odważne pomysły projektantów oraz doradzić w kwestiach związanych z funkcjonalnością oraz estetyką zestawu mebli.
 

ZAPROJEKTUJ SWOJE MEBLE W 3D

Ponadto oferujemy możliwość tworzenia wymyślonych przez Państwa bądź projektantów mebli na podstawie wcześniejszych projektów i wizualizacji, które wykonujemy dzięki współpracy z doświadczonymi architektami wnętrz i projektantami grafiki 3D, dzięki temu będą mogli Państwo idealnie zaplanować każdy detal mebla, zanim powstanie on w rzeczywistości. Proces ten umożliwia sfunkcjonalizowanie mebla już na etapie projektu, dzięki czemu ostateczny etap tj. produkcja, będzie owocem głębokich przemyśleń i analiz, a tym samym stanie się idealny odwzorowaniem myśli projektowej oraz po części realizacją wymarzonego i zaprojektowanego osobiście przez Was mebla


Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych. Nasze dane kontaktowe mogą Państwo znaleźć na podstronie kontakt.


 
Start     O firmie     Katalog produktów     Współpraca     Kontakt    
© meblewika.pl, site: www.paskud.pl, gfx: www.nearlyoutsiders.com